Stiilipidu laevas või merel - Yarrh

Stiilipeod laevas toimuvad kas täisteenusena koos meelelahutuse ning söökide ja jookidega või ka ainult laeva peoruumide rendina

Stiilipeod ja stiilipidu

Stiilipidu lööb meeleolu lakke

Laevas ootab sind kapteni käepigistus ja muhe meremehejutt, merelaulud, vaadirumm ja rammus ahjupraad, tummine laevavein, lookas sakkerilaud, laevapildid seintel ja kalavõrgud kardinateks.

Pakume sulle põnevaid ja kergelt kostümeeritavaid stiilipeo teemasid nagu näiteks: piraadilaev, meremeeste pidu, loomade farm, maffia koosolek, soovahetus, Love Boat, meeletu lapsepõlv, nõidade öö, kuulsuste kokkutulek. Stiilipidu saab täiendada väljasõiduga merele või lahedate seiklustegevustega (nt. aardejaht, kaatrisõit).
Stiilipeod ühendavad meedkonda
Kui oled saunahuviline, siis toome sinu stiilipeole tünnisauna ja kümblustünni, kus saad stiilselt leili võtta. Meie lõbusad madrused hoolitsevad kõige eest, sinu stiilipidu läheb kindlalt edukalt ja lõbusalt.

Enne lõppeb sinu peolistel ramm kui otsa saab vaadist rumm…

Väsinud peolistele pakume soodsaid ööbimiskohti, mis asuvad laevast 10 minuti jalutustee kaugusel. Stiilipeod laevas toimuvad kas täisteenusena koos meelelahutuse ning söökide ja jookidega või ainult laeva peoruumide rendina.
Küsi hinnapakkumist

 või helista meile ja küsi nõu

Stiilipidu  - laevas Monica