Peoruumid Tallinnas reisilaevas Monica

Kas tahad, et sinu pidu oleks eriline ja meeldejääv?

Oleme korraldanud laevapidusid juba viis pikka ja lõbusat aastat.

Peoruumid Tallinnas on erinevad, kuid peoruumid Monicas on erilised ja teistsugused. Laevapidusid koos artistidega oleme teinud juba 5 aastat. Pakume laevapidudeks Monica renoveeritud peoruume koos meelelahutuse või toitlustusega. Peoruumid laevas on teistmoodi peokoht kus pidu rikastab ka kapteni käepigistus, merelaulud ja ehtne meretunde.

Peoruumid Tallinas reisilaev Monica salongis on avarad koos köögi, baari ja mitme välitekiga. Peoruumid Tallinnas laevas Monica sobivad mitmete pidude jaoks nagu: stiilipidupulmadjõulupidu või meie traditsiooniline avalik aastavahetus merel kesklinnast.

Meilt saab ka peokorralduse laevas täisteenusena koos söökide-jookide ja meelelahutusega kuid rendime ka ainult laeva peoruume nii kai ääres kui mereleminekuga. Kokkuleppel saab peoruumid rentida ka omade söökide või jookidega toomisega. Avatuks jääb ka laeva baar kus külalised alati lisa saavad kui peremees eelarvega koonerdanud on. Pakume peoruumides ka seltskonnamänge ja meelelahutust pillimehe näol ning stiilipidude jaoks ohtralt kostüüminäiteid

Huvilistele pakume otse laevast adrenaliinirikkaid kaatrisõite. Kaugemalt tulijatele ja varakult meie kaudu broneerides pakume majutuseks soodsat hotelli 10 min jalutustee kaugusel.
Küsi hinnapakkumist

või helista meile

Peoruumid Tallinnas laevas Monica on seiklusrikkad

Top Tule reisilaev Monicaga saarele