Tutvu Monica ja Naissaarega

Tule Naissaarele reisilaev Monicaga

Naissaar on Põhjasõjast saati strateegiline sõjaline objekt olnud kõigile läänemere valitsejaile. Kõige vanem teadaolev kindlustus on Põhjasõjast 1830-ndatest aastatest vene tsaari poolt ehitada lastud tähtkants, mille vallid tänaseni veel näha on.

Kõige tuntum huviobjekt on aga 1912-ndal rajama hakatud Peeter Suure Merekindluse patareid, mis pidid sulgema kahuritulega Soome lahe. Nõukogude ajastu suurim huviobjekt on 32ha laiutav okastraadiga piirataud meremiini tehase ladude kompleks.

Naissaarele saab kõige mugavamalt reisilaev Monicaga (vaata sõidugraafikut).

Lisaks ajaloo ja kindluste avastamisele on  teha Naissaarel paljugi. Saad avastada Naissaart läbi erinevate ekskursioonide ja seiklustegevuste ning lisaks pakume saarel majutust kahes erinevas puhkekülas. Saarel saab edukalt pidada suuri firma suvepäevasid ning kõiksugu äriüritusi.


Palavatel suveilmadel korraldame saarel veeparki, kus kaatritega veetakse suuska, tube, banaani ja kõike mille peale ronida saab. Üks põnevamatest viisidest Naissaarega tutvuda on mängida meeskonnamängu fotojaht , kus pead täitma naljakaid ülesandeid läbides ette antud punkte.

Tule Naissaarele ja naudi Eestimaad

Võta meiega ühendust

Sõit Naissaarele MonicagaTop