Mida Naissaarel teha ja kuidas sinna saab?

Naissaarele saad kõige mugavamalt reisilaev Monicaga, vali tegevus ja võta ühendust

   

Kus Naissaar asub ja mida seal teha?

Naissaar asub Tallinnast kõigest 12km kaugusel. Naissaarel saad pidada erilisi ja seiklusrikkaid suvepäevi, käia harivatel koolireisidel või puhata ja nautida Eestimaa ilu. Naissaarel pakume ka majutust ja harivaid ning põnevaid ekskursioone.

Kõige tuntum huviobjekt on aga 1912-ndal rajama hakatud Peeter Suure Merekindluse patareid, mis pidid sulgema kahuritulega Soome lahe. Nõukogude ajastu suurim huviobjekt on 32ha laiutav okastraadiga piirataud meremiini tehase ladude kompleks. Naissaarele saab kõige mugavamalt reisilaev Monicaga (vaata sõidugraafikut).

Naissaar pakub Lisaks ajaloo ja kindluste avastamisel veel paljugi. Saad avastada Naissaart läbi erinevate ekskursioonide ja seiklustegevuste ning lisaks pakume saarel majutust kahes erinevas puhkekülas. Naissaar on ideaalne sihtkoht suurteks firma suvepäevadeks ning kõiksugu äriüritusteks.

Palavatel suveilmadel korraldame saarel veeparki, kus kaatritega veetakse suuska, tube, banaani ja kõike mille peale ronida saab. Üks põnevamatest viisidest Naissaarega tutvuda on mängida meeskonnamängu fotojaht , kus pead täitma naljakaid ülesandeid läbides ette antud punkte.

 

Tule Naissaarele ja naudi Eestimaad

Võta meiega ühendust
 
Tule reisilaev Monicaga saarele Top