Metsalaagri kompleks koosneb peamajast ja kahest LUX villast

Metsalaagris on kokku 148 majutuskohta, millest 120 asub ühes suures Metsamajas ja 24-28 kohta 2 privaatsemas LUX majades. Tellides meilt majutuse on võimalus ühe päringuga saada ka toitlustus, autoekskursioonid, meelelahutus ja transport Naissaarele.

Majutus Metsalaagris Naissaarel

Metsalaagri majutus on merest kõigest 300m

Metsalaagris on kokku 148 majutuskohta, millest 120 asub ühes suures Metsamajas ja 30+4 kohta kahes privaatsemas LUX majades, mis asuvad 400m raadiuses suurest metsamajast, Rähnipesa välipubi ja lõkkeplatsi lähistel.

Metsamaja on 140 kohaline voodipesuga kodumajutus. Majas on suur peosaal ja väliterrass, maja ümber on võrkpalliplats ja 3 eraldatud lehtlat, kus mõnusalt ja rahulikult einestada. Majutus on kõik voodipesuga, WC-de asemel on 6 välikäimlat. Duššid ja saun on majas sees. Maja peosaali või väliterrassile mahub sööma või pidutsema ca 200in.

Kas ja millal tellida majutus metsalaagris Naissaarel ?

Soovitame alati metsalaagrit kui teil on 34 ja rohkem inimest. Majas on 140 voodikohta + villad (34 kohta) ja tasuta telkimine mere ääres või heinamaal.

Kuidas majutada ca 35-70-st gruppi privaatselt Naissaarel ?

Lihtne, ole esimene kes broneerib maja või pool majast. Broneerime teile pool või veerand maja eraldi korrustel või majatiibades, sellisel juhul on tagatud täiesti eraldi söögiplatsid ja peoplatsid. Neid on meil maja ümber mitu ja saab vajadusel istuda ka 400m eemal katusealusega ja kaminaga välipubis. Nädala sees on võimalik privaatselt majutada ka väiksemaid gruppe.

Tellides meilt majutuse on võimalus ühe päringuga saada ka toitlustus, autoekskursioonid, meelelahutus ja transport Naissaarele.

Broneeri / Küsi pakkumist


või helista meile ja küsi nõu

Metsalaager Naissaarel Monica

Tule Naissaarele